28.08.2022 rok

1. Jeszcze raz Bóg zapłać Parafinom za przygotowanie Dożynek Gminnych.

1. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego we czwartek o 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców uczniów. Rodziców prosimy o opiekę nad swoimi dziećmi podczas Mszy św. i w drodze do szkoły.

1. 1 września to również rocznica wybuchu II wojny światowej. W modlitwach pamiętajmy o obrońcach naszej Ojczyzny oraz ofiarach wojny.

1. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota. Zapraszamy na nabożeństwa, do skorzystania ze spowiedzi i Komunii Św. Spowiedź przed Mszami Świętymi. Wyjazdy do chorych w uzgodnionych terminach; ks. Mariusz we czwartek od 13.00. W I piątek od 17.00-18.00 adoracja wynagradzająca Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi; o 17.30 nabożeństwo misyjne. W I sobotę o 17.30 różaniec, rozważanie tajemnicy i Msza św. z liturgią niedzielną.

1. Ponadto w tym tygodniu w liturgii kościoła wspominać będziemy:

- w poniedziałek: męczeństwo św. Jana Chrzciciela

- w sobotę: św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca w dniu dzisiejszym Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus. O poprowadzenie różańca w I sobotę (o 17.30) proszona jest Róża św. Katarzyny Aleksandryjskiej p. Danuty Opiela z Kmieci, a w niedzielę Róża św. o. Pio p. Marii Nędza z Zagród. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowy po prymarii.

1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę inwestycyjną. W przedsionku bocznym prowadzone są prace związane z zainstalowaniem pralki, podgrzewacza wody i obłożenie ścianki płytkami. 40 przęseł i brama główna z ogrodzenia cmentarza są odnawiane i konserwowane.

1. Dla uczniów szkół podstawowych na stoliku pod chórem jest do nabycia wrześniowy miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” z fajną niespodzianką.

1. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielną Eucharystię i złożenie ofiary na kwiaty do kościoła oraz ofiarowane piękne kwiaty ogrodowe!!! Prosimy następnych Parafian z SADYKRZA o posprzątanie naszej świątyni.

1. Intencje Mszy św.

27 sierpnia 2022