XXIII Niedziela Zwykła

4.09.2022 rok

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Różom św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. o. Pio. O poprowadzenie różańca za tydzień proszona jest Róża bł. kard. Stefana Wyszyńskiego p. Marka Halz.

1. W środę o 17.30 różaniec za dusze w czyśćcu cierpiące. Zapraszamy osoby z Apostolatu Dusz w Czyśćcu Cierpiących i chętnych do modlitwy.

1. Spotkanie Dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Św. wraz z rodzicami w środę o 18.00. Po nowennie spotkanie organizacyjne.

1. We czwartek obchodzić będziemy uroczystość Narodzenia NM Panny, głównej patronki diecezji tarnowskiej. Na rannej i wieczornej Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego; w kaplicy w Bliźnie o 17.00. Zapraszamy czcicieli Matki Bożej i noszących szkaplerz.

1. W piątek od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego (koronką).

1. W sobotę o 18.00 Msza św. z liturgią niedzielną.

1. Za tydzień w niedzielę Msza św. dla dzieci o 11.30! Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami!

1. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominać będziemy ponadto:

- w środę: św. Melchiora Grodzińskiego, prezbitera i męczennika

- w piątek: św. Piotra Klawera, prezbitera i bł. Anieli Salawa, dziewicy

1. Zachęcamy do nabycia II części Kroniki Parafialnej (25 zł.)

1. Dla uczniów szkół podstawowych na stoliku pod chórem jest do nabycia miesięcznik „Mały Gość Niedzielny”, dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Promyczek” (6 zł.).

1. Informujemy, że od dziś można składać plastikowe nakrętki z przeznaczeniem na misyjne studnie głębinowe do metalowego serca umieszczonego przy sołtysówce. Bóg zapłać Gminie i naszym radnym Gminnym za tę piękną inicjatywę.

1. Składka inwestycyjna z minionej niedzieli wyniosła 14360 zł i 50 euro, w tym 10 przelewów (228 kopert). Bóg zapłać!

1. W minionym tygodniu zmagazynowano płytki granitu na posadzkę kościoła (koszt: 358 tyś. zł.). Bóg zapłać Parafianom za pomoc (p. Piotrowi Kurgan i p. Łukaszowi Wojtaszek). Gromadzimy środki na instalacje grzewcze (podłogówkę), cementy, piaski, prace oraz renowację ołtarza głównego. Bóg zapłać za każdą złotówkę!

1. Bóg zapłać za wykarczowanie pniaka po starym dębie za kościołem i uprzątnięcie korzeni p. Krzysztofowi Myszkowskiemu i p. Tomaszowi Bezara.

1. Bóg zapłać Osobom za wysprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty do kościoła oraz ofiarowane kwiaty przez Nowożeńców. Kolejka w dalszym ciągu jest w SADYKRZU.

1. Intencje Mszy św.

03 września 2022