Niedziela Chrztu Pańskiego

8.01.2023 rok

1. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia, a rozpoczynamy w liturgii Kościoła Okres Zwykły. Tradycyjnie kolędy śpiewamy do 2 lutego.

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. wraz z Rodzicami zapraszamy w środę na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na 17.00. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań nowennowych i składanie do skarbony znajdującej się pod chórem.

1. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00-17.00 zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy!

1. W sobotę o 17.00 Msza św. z liturgią niedzielną.

1. Za tydzień po Mszach św. o 9.00 i 11.30 będą grane w naszym kościele Jasełka ze szczególną dedykacją dla drogich i kochanych Babć i Dziadków. Spektakl przygotowała s. Lesława z Dziećmi i Rodzicami. Mile będzie widziany grosz złożony pastuszkom do kapelusza po spektaklu. Zapraszamy!

1. Zakończyliśmy kolędę czyli wizytę duszpasterską. Bóg zapłać za wszelką życzliwość, dobroć, powozy samochodami, poczęstunek i składane ofiary. Z kolędy opłacamy utrzymanie WSD, Domu Księży Emerytów, ZUS i US.

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Różom: bł. ks. Michała Sopoćki i p. Katarzyny Rudnej. O poprowadzenie różańca za tydzień proszona jest Róża bł. Karoliny Kózka p. Zofii Proczek.

1. W liturgii Kościoła będziemy wspominać:

- w piątek: św. Hilarego, biskupa i doktora Kościoła

1. Dla dzieci na stoliku pod chórem jest „Mały Gość Niedzielny” i Promyczki. Na stoliku jest również „Gość Niedzielny”. Cena 10 zł.

1. Suche kwiaty z ziemią z grobów bardzo prosimy wrzucać na przyczepę!

1. Składka inwestycyjne w kaplicy wyniosła 650 zł. (9 kopert: 450 zł + 200). Bóg zapłać!

1. Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach ostrzega przed złodziejami i oszustami i przypomina o zamykaniu drzwi, nie wpuszczaniu nieznajomych, uważaniu na telefony, przez które dzwonią oszuści.

1. Bóg zapłać za przygotowanie świątyni i przekazanie ofiar na kwiaty i dekoracje w kościele. Prosimy kolejne osoby na sobotę od 9.00 z rejonu WOLA OCIECKA.

1. Intencje Mszy św.

07 stycznia 2023