15 kwietnia 2023

II Niedziela Wielkanocna

/Niedziela Miłosierdzia Bożego/

16.04.2023 rok

1. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Dzisiejsza niedziela jest patronalnym Świętem Caritas. Bóg zapłać Osobom z Parafialnego Oddziału Caritas za troskę nad osobami starszymi, samotnymi i potrzebującymi. Wyrazy wdzięczności kierujemy do przewodniczącej naszego Parafialnego Oddziału Caritas p. Janiny Opieli i Zarządu. O potrzebie czynienia miłosierdzia przypomina nam w kościele św. Antonii. Bóg zapłać Parafianom za wspieranie inicjatyw podejmowanych przez Caritas.

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.

1. Zapraszamy dzisiaj na 15.00 do kościoła na Godzinę Miłosierdzia.

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz Apostolatowi Szczęśliwej Śmierci. Za tydzień proszona jest Róża św. Rity p. Lidii Nędza z Kmieci.

1. Jutro nasza parafia została wyznaczona jako miejsce diecezjalnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na adoracje od 17.00-18.00.

1. W liturgii Kościoła wspominać będziemy w piątek: św. Anzelma, bpa i dok. K.

1. W piątek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z nowenną do Miłosierdzia Bożego o 17.45. Zapraszamy!

1. W sobotę o 18.00 Msza Św. z liturgią niedzielną.

1. Za tydzień Niedziela Biblijna. Składka inwestycyjna. Prace ruszą po poświęceniu pomnika bohaterów Armii gen. Andersa.

1. Na stoliku pod chórem czekają na nabycie religijne czasopisma dla dzieci i GN.

1. Kurs przedmałżeński dla par narzeczonych odbędzie się w kościele w Pustkowie Osiedlu w dniach 21-23 kwietnia (piątek-niedziela). Rozpoczęcie w piątek o 19.00. Zapisy w dniu rozpoczęcia kursu.

1. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni i przekazanie ofiar na kwiaty do kościoła… Prosimy kolejnych parafian z kolejki na sobotę na g. 9.00… (KOCHANÓWKA).