Parafia Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece

Ogłoszenia parafialne

22 kwietnia 2023

III Niedziela Wielkanocna

NIEDZIELA BIBLIJNA

23.04.2023 rok

 

 1. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny (23-29 maja br.).

 

 

 1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę inwestycyjną.

 

 1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży św. Rity. O poprowadzenie różańca proszona jest Róża św. Faustyny Kowalskiej p. Agaty Borowiec z Woli Ocieckiej.

 

 1. W piątek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a w sobotę o 18.00 Msza św. niedzielna.

 

 1. Spotkanie dzieci I komunijnych w poniedziałek o 16.00.

 

 1. Pielgrzymka na Wielkopolskę wyjedzie 15 minut po północy z piątku na sobotę z parkingu przykościelnego. Prosimy o punktualność.

 

 1. W liturgii Kościoła wspominać będziemy:

 1. w poniedziałek: uroczystość św. Wojciecha, bpa i męcz. głównego patrona Polski

 2. we wtorek: święto św. Marka Ewangelisty: o 18.00 procesja błagalna o urodzaje do kapliczki Matki Bożej (w stronę Woli), po procesji Msza św.

 3. w piątek: św. Piotra Chanela i św. Ludwika Marii Grignion de Montfort

 4. w sobotę: święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy; Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej

 

 1. Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza przeżywać będziemy Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

 

 1. Za tydzień po sumie poświęcenie pojazdów mechanicznych w ramach ogólnopolskiej niedzieli modlitw za kierowców (Blizna po Mszy św.).

 

 1. Siostry Dębickie organizują weekendowe, majowe spotkanie dla dziewcząt z kl. 4-6 w Radomyślu n/Sanem. Szczegóły w gablocie ogłoszeń lub u naszych Sióstr.

 

 1. Zachęcamy, aby sięgnąć po prasę religijną.

 

 1. Warto nabyć kolejny tom Kroniki Parafialnej – dodatek w cenie 25 zł..

 

 1. Parafia Rzochów zaprasza na wieczór uwielbienia w dniu 27 kwietnia tj. we czwartek. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.

 

 1. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni i przekazanie ofiar na kwiaty do kościoła oraz ofiarowane piękne tulipany. Prosimy kolejnych parafian z kolejki na sobotę na g. 10.00 – z KOCHANÓWKI.

 

 1. Intencje Mszy św…