06 maja 2023

V Niedziela Wielkanocna

7.05.2022 rok

1. Zmiana tajemnic różańcowych po prymarii

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe.

1. Zapraszamy Parafian do przeplewienia ogrodu maryjnego w środę od 9.00 (zbliża się I Komunia Św. oraz uroczystości poświęcenia pomnika Bohaterów naszych Rodaków z Armii Andersa: 26 maja)

1. Apostolat Pomocy Duszom w Czyśćcu Cierpiącym i chętnych zapraszamy do modlitwy w środę na 17.30.

1. Egzamin z wiadomości religijnych klas VII SP we czwartek o 16.00 w kościele. Na egzaminy zapraszamy rodziców młodzieży.

1. W piątek od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie na 18.00 połączone z majówką i Mszą św. z liturgii niedzielnej.

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Różom bł. Karoliny Kózka, św. Jadwigi Królowe i p. Marii Kobos oraz grupie misyjnej za prowadzenie adoracji misyjnej. Za tydzień proszona jest Róża mężów św. Stanisława p. Ignacego Kobosa z Kochanówki.

1. W liturgii Kościoła ponadto wspominać będziemy:

1. w poniedziałek: uroczystość św. Stanisława bpa i męcz. głównego patrona Polski i diecezji

2. w środę: św. Jana z Avili, prezbitera i doktora Kościoła

3. w piątek: św. Nereusza i Achillesa, męczenników

4. świętych trzech ogrodników: Pankracego (12 maja), Serwacego (13 maja) i Bonifacego (14.maja) a 15 maja św. Zofię

5. w sobotę: NM Panny z Fatimy

1. Za tydzień na sumie w naszej parafii przeżywać będziemy uroczystość I Komunijna dzieci z klas III. Prosimy pozostawić tę godzinę rodzinom dzieci. Spowiedź dzieci i ich rodzin w sobotę od 9.00.

1. Bóg zapłać Parafianom za opryskanie środkiem chemicznym chodniki wokół kościoła

1. Warto nabyć czasopisma religijne dla dzieci: Promyczki.

1. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni i przekazanie ofiar na kwiaty do kościoła…. Sprzątanie wyjątkowo w piątek po majówce i próbie generalnej. Prosimy o posprzątanie kościoła Rodziców Dzieci Komunijnych.

1. Intencje Mszy św… i adoracja…