Parafia Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece

Ogłoszenia parafialne

15 lipca 2023

15 Niedziela zwykła

16.07.2023


 

 1. Zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Ocieckiej w środę oraz na adorację i koronkę do Bożego Miłosierdzia w piątek na godz. 17.00

 2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w różnoraki sposób wspierają trud wymiany posadzki w naszym kościele. Niech Pani Ociecka wynagradza za te oznaki przywiązania i miłości do Niej. Pragnę podziękować także cichym ofiarodawcom i Paniom z KGW za iście staropolską gościnę dla pielgrzymów, których gościliśmy we wtorek.

 3. Msze święte codziennie rano o godz. 6.30

popołudniu o godz. 18.00 w poniedziałek, środę, piątek

W Bliźnie poniedziałek, sobota godz.8.00 w środę o godz. 17.00

 1. W sobotę o godz. 18.00 Msza z formularza niedzielnego.

 2. W tym tygodniu wspominamy:

wtorek św. Szymona z Lipnicy

sobota św. Marii Magdaleny

 1. Bóg zapłać Róży św. Stanisława P. Ignacego Kobos z Kochanówki za modlitwę różańcową. Za tydzień w niedzielę prosimy Różę bł Ks Michała Sopoćki P. Marii Osucha z Zarzecza.

 2. Zachęcamy do lektury pracy katolickiej dla dzieci i dorosłych.

 3. Składam serdeczne Bóg zapłać Panom Eugeniuszowi Cyran i Markowi Halz za podlewanie ogrodu Maryjnego oraz Panu Furmankowi za skoszenie trawy przy kościele i plebanii.

 4. Bóg zapłać za przygotowanie świątyni na niedzielną Eucharystię osobom… oraz za złożone ofiary na kwiaty. Prosimy kolejne osoby w sobotę na godz. 9.00.

 5. Na pamiątkę poświęcenia pomnika żołnierzy Andersa zostały przygotowane kubki z nadrukiem. Koszt kubka to 20 zł. Zachęcamy do nabywania tej pamiątki.

 6. Intencje Mszy św.