25 listopada 2023

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

26.11.2023 rok

1. Poświęcenie „Katarzynek”

1. Zachęcamy do skosztowania katarzynek, które są do nabycia u Osób z Caritasu. Składając ofiarę (minimum 25 zł.) wspieramy działalność Parafialnej Caritas.

1. Bóg zapłać Ks. Sylwestrowi Krużel za wygłoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę.

1. W dni powszednie w listopadzie przed wieczorną Msza św. o 16.30 różaniec z wypominkami.

1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę inwestycyjną.

1. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominać będziemy:

- we wtorek: rocznica święceń biskupich Bpa diecezjalnego Andrzeja Jeża

- w czwartek: święto św. Andrzeja, Apostoła

- I piątek miesiąca: dzień NS Pana Jezusa i modlitwy w int. misji św. Wyjazdy do chorych w uzgodnionych terminach. Adoracja od 16.00; od 16.30 w int. misji św. i ks. Marka.

- I sobota miesiąca: rano Msza św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny; o 16.30 różaniec, rozważanie tajemnicy i Msza Św. z liturgii niedzielnej.

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży bł. Karoliny Kózka. O poprowadzenie modlitwy różańcowej proszone są: w I sobotę o 16.30 Róża św. Jadwigi Królowej p. Alicji Łępa, w niedzielę Róża p. Marii Kobos z Kochanówki.

1. Za tydzień I niedziela adwentu. Dzieci z Rodzicami zapraszamy w adwencie w każdą niedzielę na specjalną Mszę św. na sumę o 11.30.

1. Od I Niedzieli Adwentu Siostry Zakonne będą rozprowadzać poświęcone opłatki na wigilijny stół. Składane ofiary są częścią wynagrodzenia Siostrom za posługę pełnioną w naszej Parafii.

1. Dla uczniów szkół podstawowych jest grudniowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.

1. Przypominamy, że na cmentarzu stoi przyczepa, na którą wrzucamy tylko kwiaty z ziemią (bez doniczek i szkła!!!).

1. Zebranie wiejskie w Bliźnie (świetlicy) za tydzień w niedzielę 3 grudnia o 11.15 (nt. budowy kanalizacji).

1. Bóg zapłać za sprzątanie naszej świątyni i złożone ofiary na kwiaty. Kolejka w PODKOŚCIELU.

1. Intencje Mszy św.