06 stycznia 2024

Niedziela Chrztu Pańskiego

7.01.2024 rok

1. Dziś po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

1. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia, a rozpoczynamy w liturgii Kościoła Okres Zwykły. Kolędy śpiewamy według tradycji do 2 lutego.

1. Apostolat Dusz w Czyśćcu Cierpiących i chętnych zapraszamy do modlitwy w środę na 16.00.

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w środę na 17.00 na Mszę św. i nowennę do MBN Pomocy.

1. W piątek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy!

1. W sobotę o 17.00 Msza św. z liturgii niedzielnej.

1. Za tydzień w kościele bezpośrednio po Mszy św. o 9.00 i 11.30 jasełka przygotowane przez s. Lesławę (DSM, chłopców i rodziców).

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca w minionym tygodniu Różom: św. Katarzyny Aleksandyjskiej, św. o. Pio, bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, a Młodzieżowej Grupie Misyjnej za poprowadzenie w I piątek adoracji. O poprowadzenie różańca w następną niedzielę proszona jest Róża bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

1. W Kochanówce istniały trzy róże różańcowe, które poprzez śmierć zelatorek i części członkiń rozpadły się. Dlatego p. Mariola Marek tworzy różę różańcową. Chętni mogą się zapisywać u zelatorki lub w zakrystii (kobiety i mężczyźni).

1. W liturgii Kościoła będziemy wspominać w sobotę św. Hilarego, biskupa i doktora Kościoła

1. Dla dzieci na stoliku pod chórem jest „Mały Gość Niedzielny”.

1. Bóg zapłać pewnej Rodzinie za ofiarę 500 zł. na renowację głównego ołtarza Matki Bożej Jagodnej, drugiej Rodzinie za ofiarę 1000 zł. na remont kościoła.

1. Ogłoszenie w sprawie wydawania worków na śmieci od 7.00-14.00: Ocieka w budynku Sołtysówki 9 stycznia; Wola Ociecka w Domu Strażaka 9 stycznia; Blizna w budynku koło szkoły 10 stycznia. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

1. Bóg zapłać za przygotowanie świątyni i przekazanie ofiar na kwiaty i dekoracje w kościele. Prosimy kolejne osoby na sobotę od 9.00 z rejonu Koniec Ocieki.

1. Intencje Mszy św.