03 lutego 2024

V Niedziela Zwykła

4.02.2024

1. Dziś II niedziela 40-godzinnego nabożeństwa wynagradzającego. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. Ponadto po południu zapraszamy Parafian:

1. od 12.30-14.00 z Końca Ocieki

2. od 14.00-15.00 z Kochanówki, Blizny, Poręb, Kniei, Błonia i Zarzecza

3. od 15.00-15.30 Uczniowie Szkół Podstawowych i dzieci

4. od 15.30-16.00 adoracja prywatna w ciszy

Za tydzień do adoracji Najświętszego Sakramentu i zapraszamy Parafian:

1. od 12.30-14.00 z Woli Ocieckiej prawa strona głównej drogi

2. od 14.00-15.00 z Woli Ocieckiej lewa strona głównej drogi

3. od 15.00-15.30 młodzież

4. od 15.30 adoracja prywatna

Za pół godziny adoracji Najśw. Sakr. można zyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.

1. W liturgii Kościoła wspominać będziemy:

- w poniedziałek: św. Agaty, dziewicy i męcz. poświęcenie chleba, wody i soli

- we wtorek: św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników

- w czwartek: św. Hieronima Emilianiego i Józefiny Bakhity, dziewicy

- w sobotę: św. Scholastyki dziewicy

1. Apostolat Modlitwy za Dusze w Czyśćcu Cierpiące oraz chętnych zapraszamy do modlitwy w środę na 16.30.

1. W sobotę - 10 lutego odbędzie się Dekanalne Spotkanie Młodzieży w Pustkowie – Osiedlu, tzw. „Walentynka dla Jezusa”. Rozpoczęcie o 16.30 (pantomima, Msza św., koncert i adoracja i inne atrakcje). Organizatorzy zapraszają!

1. W niedzielę 11 lutego będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego z racji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Chorych, starszych, emerytów i rencistów otoczmy modlitwą i naszą opieką. Specjalna Msza św. z udziałem chorych i starszych o godz. 16.00 z namaszczeniem chorych oraz błogosławieństwem. W Bliźnie w poniedziałek za tydzień o 8.00.

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Różom: św. s. Faustyny Kowalskiej, bł. Karoliny, św. Królowej Jadwigi, św. Stanisława Kostki, a Grupie Misyjnej za poprowadzenie adoracji. Za tydzień proszona jest Róża bł. ks. Michała Sopoćki p. Marii Osucha z Zarzecza.

1. Bóg zapłać p. Elżbiecie Marszałek-Serafin za wykonanie pięknego materiałowego nakrycia na tabernakulum.

1. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną z ubiegłej niedzieli, która wyniosła 22540 zł. (278 kopert) + 9 przelewów. Cieszy, że młodzież pracująca włącza się w remont kościoła i Osoby spoza parafii. Bóg zapłać Parafianom za dodatkowe ofiary: 1000 zł. na odnowienie tabernakulum, 500 na remont kościoła. Dziękujemy rodzinie Grażyny i Artura Jaksan z Woli Ocieckiej za dar pięknego, solidnego fotela dla celebransa Mszy św. (jest w prezbiterium), Łukaszowi Furmanek za przywiezienie mebla.

1. Aniołki przy szopkach uzbierały: w Ociece 1020 zł. (na modernizację szopki), w Bliźnie 245 zł. (na środki czystości oraz kwiaty). Bóg zapłać!

1. Nowe numery Promyczków czekają na nabywców w cenie 10 zł. (zimowa gra planszowa).

1. Bóg zapłać Osobom za rozebranie dekoracji świątecznych i szopki; za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Prosimy kolejne osoby z kolejki na sobotę na 9.00: KONIEC OCIEKI.

1. Intencje Mszy św. i adoracja