Parafia Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece

Ogłoszenia parafialne

15 sierpnia 2021

20 Niedziela zwykła

15.08.2021

 

1. Zapraszamy w środę na nowennę po wieczornej Mszy św. a w piątek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00 połączoną z Koronką do Bożego Miłosierdzia

2. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca w niedzielę Róży bł. Karoliny Kózka P. Zuzanny Mazur z Woli Ocieckiej. O poprowadzenie różańca w następną niedzielę proszona jest Róża św. Jadwigi Królowej P Alicji Łępa z Woli Ocieckiej

 

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

 

Wtorek św Jacka prezbitera

Piątek św. Bernarda opata i dr Kościoła

Sobota św. Piusa X papieża

 

4. W następną niedzielę składka inwestycyjna na wymianę posadzki w naszej świątyni.

Już teraz składamy Bóg zapłać za złożone ofiary.

 

5. Dzisiaj na godzinę 18.00 zapraszamy do Pustkowa Osiedla na spotkanie przed pielgrzymkowe w kościele parafialnym. Spotkanie rozpocznie się od Eucharystii. Jest to jednocześnie ostatni czas na zapisanie się na Pielgrzymkę.

 

6. Obchodzimy rok św Józefa ustanowiony przez papieża Franciszka. Zapraszamy na nabożeństwa do Św, Józefa w czwartek po porannej i wieczornej Mszy św. Uczestnicząc w tym nabożeństwie i spełniając pozostałe warunki odpustu zupełnego możemy go ofiarować za siebie lub za zmarłych.

 

7. Medyczna Szkoła Policealna w Mielcu prowadzi nabór uczniów na rok szkolny 2021/22 na kierunki medyczne. Nauka jest bezpłatna. Szczegóły umieszczone są w gablocie koło ogłoszeń parafialnych.

 

8. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielną Eucharystię i ofiary złożone na kwiaty……… Dziękujemy Państw młodym za piękne udekorowanie naszej świątyni oraz tym wszystkim, którzy ofiarowali kwiaty ogrodowe.

9. Prosimy bardzo kolejne rodziny z Kochanówki o posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00