19.09.2021

1. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane do puszek na Uniwersytet Papieski JP II.

1. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominać będziemy:

- w poniedziałek: św. Andrzeja Kim Taegon prez.. i Towarzyszy męczenników

- we wtorek: święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

- w czwartek: św. o. Pio z Pietrelciny, zakonnika i prezbitera

- w niedzielę: świętych Kosmy i Damiana, męczenników oraz św. Wawrzyńca Ruiz i

Towarzyszy, męczenników

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży bł. Karoliny Kózka. O poprowadzenie różańca za tydzień proszona jest Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus p. Zofii Opiela z Sadykrza.

1. Egzamin młodzieży z klas 8 z wiedzy religijnej wymagany przed bierzmowaniem odbędzie się we czwartek (23.09) o godz. 16.00 w kościele. Na egzamin proszeni są również rodzice kandydatów do bierzmowania.

1. Próba chóru we czwartek w sali na plebanii o 18.30. Zapraszamy nowych kandydatów.

1. W piątek tradycyjnie adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 do 18.00 (z Koronką do BM). W sobotę o 18.00 Msza św. z liturgią niedzielną.

1. Zbiórka ministrantów w piątek po wieczornej Mszy św.

1. 26 września tj. w niedzielę odbędzie się spotkanie po pielgrzymkowe Grupy 13 w Brzeźnicy o 15.00 (Msza św.).

1. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

1. Za tydzień składka inwestycyjna w kopertach – na wymianę posadzki w kościele.

1. Bóg zapłać za prace przy ogrodzie maryjnym. Bóg zapłać p. Stefanowi Cyran za nieodpłatne wykonanie i zamontowanie okuć z blachy wokół balkonu na plebanii.

1. Warto nabyć czasopisma religijne dla dzieci: „Promyczek” i „Mały Gość” (5 zł.).

1. Na stoliku pod chórem są do nabycia w cenie 25 zł. kalendarze rolnicze na 2022 rok (wydanie książkowe).

1. Planowany jest kurs przedmałżeński w listopadzie (19-21) w parafii Pustków-Osiedle.

1. Dziękujemy Parafianom za przygotowanie świątyni na niedzielną Eucharystię i złożenie ofiary na kwiaty (kolejka w Zagrodach od p. Boś). Bóg zapłać za ogrodowe kwiaty!

1. Intencje Mszy św.

18 września 2021