II Niedziela Wielkiego Postu

13.03.2022

1. Nasza Parafia przezywa wizytację kanoniczną. Gościmy we wspólnocie ks. bpa Stanisława Salaterskiego, któremu dziękujemy za obecność, modlitwę, wygłoszone słowo Boże i błogosławieństwo.

1. Dziś przeżywamy również dzień modlitwy, postu, jałmużny i solidarności z misjonarzami. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na Fundusz Misyjny „Ad Gentes”.

1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: drogę krzyżową w o 17.00 (w kaplicy o 17.00) oraz w niedziele o 11.30 i gorzkie żale w niedziele na 15.00.

1. Ponadto w liturgii Kościoła obchodzić będziemy:

1. we czwartek: św. Patryka, biskupa

2. w piątek: św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła

3. w sobotę: uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży p. Marii Kobos z Kochanówki. O poprowadzenie różańca za tydzień proszona jest Róża św. Jadwigi Królowej p. Alicji Łępa z Woli Ocieckiej.

1. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu i zamówione Msze św. Różom: św. Dominika Savio p. Ryszarda Klaczy; św. Katarzyny Aleksandryjskiej p. Danuty Opieli.

1. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00.

1. W sobotę o 17.00 Msza św. z liturgią niedzielną.

1. Zachęcamy do wsparcia dzieł Caritas nabywając baranka wielkanocnego i paschalika (7 zł.) oraz świecy na stół wielkanocny (15 zł.).

1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na ogrzewanie kościoła, prąd i ubezpieczenia.

1. Przypominamy o zapisach na ekstremalną drogę krzyżową, która odbędzie się 8 kwietnia o 20.00 (Msza św. w Ociece). Szczegóły i zapisy na stronie www.edk.org.pl oraz parafialnej stronie, Facebooku, plakatach w gablotach i banerze zawieszonym na wprost kościoła.

1. Na stoliku pod chórem są czasopisma katolickie: „Promyczek Dobra” i „Mały Promyczek” oraz „Mały Gość Niedzielny”.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Kolejka w PODKOŚCIELU.

1. Intencje Mszy św.

12 marca 2022