Parafia Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece

Ogłoszenia parafialne

26 marca 2022

IV Niedziela Wielkiego Postu

27.03.2022 rok

 

 

 1. Dzisiejsza IV Niedziela Wielkiego Postu nosi nazwę Laetare – Raduj się, Jerozolimo! Przekraczamy połowę Wielkiego Postu!

 

 1. W piątek drogą krzyżową o 17.00 rozpoczynamy czas świętych rekolekcji wielkopostnych. Po drodze krzyżowej Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich. Zapraszamy całymi rodzinami. Wcześniej od 16.00 do 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Plan rekolekcji…

 

 1. W tym tygodniu obchodzić będziemy I piątek i I sobotę miesiąca. Wyjazd do chorych w uzgodnionych terminach. Prosimy zgłaszać chorych do odwiedzenia z posługą sakramentalną z racji Świąt.

 

 1. W sobotę o 18.00 Msz św. z liturgią niedzielną. O 17.30 różaniec.

 

 1. Za tydzień V niedziela Wielkiego Postu: tzw. czarna – zostaną zasłonięte krzyże

 

 1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży Mężów św. Stanisława. W I sobotę o 17.30 proszona jest o poprowadzenie różańca Róża bł. ks. Michała Sopoćki Marii Osucha z Zarzecza, a w niedzielę Róża p. Katarzyny Rudnej.

 

 1. do nabycia baranki Caritas i poświęcone świece na stół wielkanocny oraz paschaliki.

 

 1. Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i światło oraz zamówione Msze św. Różom: św. Faustyny p. Urszuli Grabiec z Blizny, św. Katarzyny Aleksandryjskiej p. Anny Cukla z Blizny.

 

 1. Bóg zapłać za dzisiejsza składkę inwestycyjną. Składkę na ogrzewanie kościoła, prąd i ubezpieczenie złożyło 305 numerów na kwotę: 16700 zł. Za grzanie kościoła zapłacono już 12100 zł. (do 13 marca).

 

 1. Czasopisma religijne dla dzieci czekają na nabywców.

 

 1. Za tydzień odbędzie się kiermasz misyjny przygotowany przez naszą Młodzieżową Grupę Misyjną i Woluntariuszy. Ofiary z kiermaszu przeznaczone będą na pomoc misyjną dla ks. Marka Pawełka.

 

 1. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni i kaplicy oraz przekazanie ofiar na kwiaty… Prosimy kolejnych parafian z kolejki na sobotę na godzinę 9.00 (PODKOŚCIELE).

 

 1. Intencje Mszy św…