Parafia Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece

Ogłoszenia Parafialne

23 sierpnia 2020

21 Niedziela zwykła

23.08.2020

     

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy

Poniedziałek Św. Bartłomieja Apostoła

Środa Uroczystość Najświętszej Panny Częstochowskiej

Czwartek Świętej Moniki

Piątek Świętego Augustyna biskupa i doktora Kościoła

Sobota Wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela

 1. Zapraszamy w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy. W tym dniu obchodzimy także uroczystość NP Częstochowskiej.

 2. W piątek od godziny 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.40 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

 3. Bóg zapłać Róży św. Faustyny Kowalskiej za poprowadzenie różańca. O poprowadzenie różańca w niedzielę 30 sierpnia prosimy Różę

Bł. Karoliny Kózka.

 1. Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego Zapraszamy dzieci i młodzież na spowiedź świętą. Codziennie 30 minut przed Mszą oraz w piątek od godziny 17.00 do 17.40. Bardzo prosimy rodziców o pomoc dzieciom w skorzystaniu z tego sakramentu.

 2. Dziękujemy bardzo tym wszystkim, którzy troszczą się o ogród Maryjny.

 3. Trwa akcja zbierania nakrętek na studnie w Afryce. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wspierają tą akcję. Pierwszy transport do Tarnowa wyniósł 25 worków. Uzbieraliśmy na dzień dzisiejszy 50 worków

 4. W zakrystii Trwają zapisy na akcję krwiodawstwa. Można także zapisać się na stronie fb WSPÓLNE ODDAWANIE KRWI W OCIECE. Oddawanie krwi w dniu 5 września przed budynkiem klubu sportowego VICTORIA OCIEKA. Zachęcamy do podzielenia się tym drogocennym lekarstwem.

 5. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na renowację naszej świątyni.

 6. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielną Eucharystię. Bardzo prosimy następne rodziny z Ocieka – koniec w sobotę na godz.9.00

 7. Msze święte codziennie 6.30; popołudniu o 18.00 w poniedziałek, środa i piątek. Pół godziny przed Mszą spowiedź. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku po każdej Mszy świętej przez 30 minut.

 8. Wyjazd pielgrzymów do Częstochowy w poniedziałek o godz.03.15

z Pustkowa Osiedle. Autobusy będą czekać od godz. 03.00.