13 kwietnia 2024

III Niedziela Wielkanocna

NIEDZIELA BIBLIJNA

14.04.2024 rok

1. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny (14-20 maja br.).

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży św. Stanisława Kostki i modlitwę Apostolatowi Szczęśliwej Śmierci. O poprowadzenie różańca proszona jest Róża bł. ks. Michała Sopoćki p. Marii Osucha z Zarzecza.

1. W poniedziałek i wtorek na wieczornej Mszy św. triduum dla uczniów klas 8 przed bierzmowaniem. Bierzmowanie w środę o 17.00 w Pustkowie Osiedlu. Z tej racji nie będzie wieczornej Mszy św.

1. Plewienie „ogrodu maryjnego” w środę od 9.00. Zapraszamy chętnych.

1. W piątek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a w sobotę o 18.00 Msza św. niedzielna.

1. Wyjazd do kina w czwartek o 18.15 z parkingu przykościelnego.

1. Zbiórka aspirantów w piątek po wieczornej Mszy św.

1. Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza przeżywać będziemy Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

1. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na leczenie 7 letniej Klary chorej na mukowiscydozę. Roczna terapia lekiem to ponad 250 tyś zł. Rodzina prosi o wsparcie. Jest zgoda ks. Biskupa tarnowskiego na zbiórkę w naszej parafii.

1. Zachęcamy, aby sięgnąć po prasę religijną. Są Promyczki dla dzieci.

1. Trwają intensywne prace przy osuszaniu fundamentów naszego kościoła, przed położeniem nowej posadzi. Bóg zapłać Osobom – Parafianom za prace przy odkopywaniu tych fundamentów. Kolejna akcja odkopywania filarów wewnątrz kościoła będzie zapowiedziana. Bóg zapłać Rodzinie z Zagród za ofiarę 1000 zł. na remont świątyni. /Składka inwestycyjna w kaplicy wyniosła 1010 zł. (w tym 11 kopert)./

1. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie organizuje bezpłatny program „Opieka wytchnieniowa”. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

1. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni i przekazanie ofiar na kwiaty do kościoła. Prosimy kolejnych parafian z kolejki na sobotę na g. 9.00 – z SADYKRZA.

1. Intencje Mszy św…