IV Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza

21.04.2024 rok

1. Bóg zapłać za wsparcie rodziny Kukułka w leczeniu małej Klary (puszki).

1. Przeżywamy dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na WSD w Tarnowie.

1. Za tydzień składka inwestycyjna. Bóg zapłać Parafiance z Zagród za ofiarę 700 zł. na remont kościoła.

1. Zapraszamy w środę na nowennę do MBN Pomocy; w piątek na adoracje na 17.00, a w sobotę na 18. Mszę św. niedzielną.

1. Za tydzień w niedzielę po sumie poświęcenie samochodów, motocykli i rowerów; w kaplicy w Bliźnie po Mszy św. o 10.15.

1. Również za tydzień po 9.00 i 11.30 zamiast kazania będzie odegrane misterium o zmartwychwstaniu Pana Jezusa wyreżyserowane przez naszą s. Lesławę w wykonaniu DSM, chłopców i Rodziców.

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży bł. ks. Michała Sopoćki. O poprowadzenie różańca za tydzień proszona jest Róża św. św. Jana Pawła II p. Katarzyny Rudnej.

1. W liturgii Kościoła wspominać będziemy:

1. we wtorek: uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski

2. w czwartek: święto św. Marka Ewangelisty; o 18.00 procesja błagalna o urodzaje do kapliczki Matki Bożej (w stronę Woli), po procesji Msza św.

1. Warto nabyć Gościa Niedzielnego i kolejny mini album pt. Miriam w cenie 12 zł. (wydany przez wydawnictwo GN)

1. Bóg zapłać Osobom za wyplewienie części „ogrodu maryjnego”, bardzo proszę Parafian o dokończenie plewienia w środę od 9.00. Bóg zapłać p. Lucjanowi Furmanek za wykoszenie trawy wokół kościoła, a p. Wiesławowi Tokarz za naprawienie kosiarki do trawy, raz parafianinowi za pracę przy koszeniu wokół plebanii.

1. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni i przekazanie ofiar na kwiaty do kościoła…. kolejka w SADYKRZU

1. Intencje Mszy św…