20 lipca 2024

21.07.2024

Bóg zapłać za złożone ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

1. W liturgii tego tygodnia wspominamy:

Poniedziałek Św. Marii Magdaleny

Wtorek Św Brygidy patronki Europy

Środa Św. Kingi patronki diecezji

Czwartek Św. Jakuba Apostoła - święto

Piątek Św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny

2. Msze święte sprawowane są codziennie rano, popołudniu w poniedziałek, środę, piątek i sobotę. Kancelaria czynna bezpośrednio po Mszach św. przez 30 minut.

3. Ośmielam się zwrócić z prośbą o pomoc w przeplewieniu ogrodu Maryjnego.

Zapraszam chętnych w środę na godz. 9.00

Bóg zapłać osobom, które złożyły w tym tygodniu ofiary na gościnę pielgrzymów

z diecezji Rzeszowskiej na Jasną Górę

4. Zapraszamy w piątek na godz. 17.00 na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia

5. W sobotę wieczorem Msza św. z liturgią niedzielną

6. W następną niedzielę składka inwestycyjna przeznaczona na remont naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy systematycznie wspierają to przedsięwzięcie naszej parafii.

7. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży bł. Carla Acutisa. Proszę o poprowadzenie różańca w niedzielę Różę bł rodziny Ulmów z Kochanówki

8. Zachęcamy do lektury katolickich czasopism dla dorosłych jak i dla dzieci. Ubogacajmy czas niedzielny dobrą lekturą umacniającą naszą wiarę.

9. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą Eucharystię, przekazane ofiary na kwiaty do kościoła. Prosimy bardzo następne rodziny na piątek na godz.1 7.00 z Woli Ocieckiej – Błonie.

Bóg zapłać za piękne kwiaty ogrodowe upiększające naszą świątynię. Będziemy wdzięczni za kontynuację tego pięknego daru.