05 października 2024

6.10.2024

1. Niedziela Różańcowa. Upłynął I tydzień modlitwy różańcowej. Bóg zapłać za obecność w kaplicy w Bliźnie, przy krzyżu w Woli Ocieckiej i w kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy pozostałych Parafian. Różaniec w kościele o 17.00, w niedziele o 16.00 (po Msza św.)

1. We wtorek Szkoła Podstawowa w Ociece będzie świętować Dzień Patrona Szkoły. Na Mszę św. o 10.00 zapraszamy nie tylko uczniów i nauczycieli ze SP im. bł. Stefana kard. Wyszyńskiego, ale chętnych Parafian. Po Mszy św. dalsze uroczystości w szkole.

1. Dzieci z klas III wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie we środę na 17.00.

1. Apostolat Szczęśliwej Śmierci zapraszamy do modlitwy różańcowej w środę na 17.00.

1. Zbiórka ministrantów i aspirantów w piątek po wieczornej Mszy św.

1. Zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie w niedzielę (13 października) po Mszy św. o 16.00. Potrzebne będą lampiony i kwiaty ogrodowe.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać:

- w poniedziałek: Najświętszą Maryję Pannę Różańcową

- w środę św. Dionizego, bpa i Towarzyszy męczenników i św. Jana Leonardiego prez.

- w piątek: św. Jana XXIII, papieża

- w sobotę: bł. Jana Beyzyma, prezbitera

- w niedzielę: bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera

1. Bóg zapłać za poprowadzenie modlitwy różańcowej Różom: bł. Karoliny Kózka i bł. Carlo Acutisa oraz Grupie Misyjnej Młodzieży. Za tydzień proszona jest Róża bł. Rodziny Ulmów p. Marioli Marek z Kochanówki.

1. Za tydzień Dzień Papieski i zbiórka do puszek na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” - stypendia dla zdolnej młodzieży.

1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów oraz pomyślmy o wypominkach rocznych i listopadowych. Kartki na wypominki można zabrać ze stolika pod chórem. Wypominki można pisać i na zwykłych kartkach (prosimy wyraźnie zaznaczać roczne i listopadowe).

1. Bóg zapłać Paniom za dokończenie we środę plewienia „ogrodu maryjnego”.

1. Są nowe numery „Promyczków” i „Małego Gościa Niedzielnego” (po 10 zł.)

1. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielną Eucharystię i złożone ofiary na kwiaty do kościoła. Prosimy następnych Parafian z WOLI OCIECKIEJ.

1. Bóg zapłać ofiarowane piękne kwarty ogrodowe i prosimy szczególnie na nabożeństwo fatimskie.

1. Ogłoszenie Wójta Gminy Ostrów w sprawie sporządzania planu ogólnego gminy. Wnioski należy w tej sprawie składać do 8 listopada (szczegóły w gablocie ogłoszeń).

1. Intencje Mszy św.