15 czerwca 2024

XI Niedziela Zwykła

16.06.2024 rok

1. Dziś o 16.00 Msza św. na cmentarzu.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie po rannej Mszy św.

1. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o 8.00. Zapraszamy uczniów naszych szkół wraz z rodzicami i wychowawcami.

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży św. s. Faustyny Kowalskiej. Za tydzień proszona jest Róża bł. Karoliny Kózka p. Zuzanny Mazur z Woli Ocieckiej.

1. Bóg zapłać Paniom za solidne wyplewienie ogrodu maryjnego.

1. W liturgii Kościoła wspominać będziemy:

1. w poniedziałek: św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

2. w środę: św. Romualda, opata

3. w piątek: św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

4. w sobotę: św. Paulina z Noli, biskupa i św. Jana Fishera, biskupa i św. Tomasza Morea, męczennika

1. Dla dzieci są do nabycia: „Promyczki”, „Mały Gość Niedzielny”. Jest również album GN.

1. Za tydzień składka inwestycyjna na remont naszej świątyni parafialnej. W minionym tygodniu wylano na całości naw wylewkę betonową, która musi wyschnąć.

1. Ogłoszenie Urzędu Gminy w Ostrowie: Właściciele nieruchomości, którzy nie mają podpisanych umów na opróżnianie zbiorników bezodpływowych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków powinni uczynić to niezwłocznie. Szczegóły na stronie internetowej Gminy Ostrów. (będą kontrole)

1. Prosimy mieszkańców Sadykrza o posprzątanie kościoła w sobotę od 9.00.

1. Intencje Mszy św…