11 maja 2024

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

/VII Niedziela Wielkanocna/

12.05.2024 rok

1. Dziś w naszej parafii I Komunia Św.

1. Jutro (13 maja) zapraszamy na 18.00 na nabożeństwo fatimskie z procesja i majówką.

1. Pogrzeb śp. Wiesław Bielak we wtorek o 15.30 (różaniec o 15.00).

1. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Św. Na to święto udekorujmy kościół, kaplice i domostwa, starym zwyczajem, gałązkami brzozy.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe.

1. 17 maja tj. w piątek zapraszamy na Mszę św. przy pomniku św. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej na 9.10. z okazji Dnia Patrona Szkoły.

1. Egzamin z wiedzy religijnej młodzieży z klas VII w piątek o 16.00 w kościele. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania z Rodzicami.

1. W piątek od 17.00-18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a w sobotę o 18.00 Msza św. z liturią niedzielną.

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Apostolatowi Szczęśliwej Śmierci. Za tydzień proszona jest Róża św. Katarzyny Aleksandryjskiej p. Danuty Opieli z Kmieci.

1. Za tydzień na sumę zapraszamy dzieci z rodzicami. Będzie uroczyste błogosławieństwo.

1. W liturgii Kościoła wspominać będziemy:

1. świętych zimnych ogrodników: Pankracy, Serwacy i Bonifacy (niedz., pon., wt.)

2. w poniedziałek: NM Panny z Fatimy

3. we wtorek: święto św. Macieja Apostoła

4. we środę: św. Zofii, wdowy i męczennicy

5. we czwartek: święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i kapłana; im. bpa Andrzeja Jeża

6. w sobotę: św. Stanisława Papczyńskiego, prezbitera

1. Bóg zapłać pewnej Rodzinie za ofiarę 500 zł., drugiej za 1000 zł. na remont kościoła. Bóg zapłać rodzinie Sobuś z Woli Ocieckiej za ofiarowane róże i krzew, a p. Ewelinie Nogaj za posadzenie.

1. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni Rodzicom Dzieci I Komunijnym. Kolejka: SADYKIERZ.

1. Składka inwestycyjne w kaplicy w Bliźnie wyniosła w sumie 680 zł. (w tym 8 kopert na kwotę 380 zł.). Bóg zapłać!