03 sierpnia 2024

XVIII NIEDZIELA  ZWYKŁA
04.08.2024

1. W liturgii tego tygodnia wspominamy:
Poniedziałek   Święto Przemienia Pańskiego
Czwartek        Św. Dominika prezb.
Piątek             Św. Teresa Benedykta od Krzyża dziew. męcz. patronki i Europy
Sobota            Św. Wawrzyńca i diak. i męcz.
2. Sierpień – miesiąc abstynencji jako zadośćuczynienie za grzechy nadużywania alkoholu .  Zachęcamy do podjęcia się abstynencji i wpisania się do księgi abstynencji.
3. Bóg zapłać osobom, które złożyły  ofiary na gościnę pielgrzymów w wysokości  2150zł . Bardzo proszę o pomoc młodzieży w zorganizowaniu śniadania. Proszę o przyjście w poniedziałek na godz. 10.00 do kuchni Szkoły Podstawowej w Ociece.  Bóg zapłać za złożone ofiary na inwestycje remontowe naszej świątyni w wysokości 20.750 zł i pewnej osobie za 500 zł na remont kościoła.
4. Apostolat Dusz w czyśćcu cierpiących na modlitwę zaprasza na modlitwę w środę
o godz. 17.30.
5. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży Św. Katarzyny Aleksandryjskiej P. Danuty Opiela . W niedzielę za tydzień bardzo proszę  Różę Św. O. Pio P. Marii Nędza z Ocieki- Zagród.
6. Zachęcamy do lektury katolickich czasopism dla dorosłych jak i dla dzieci. Ubogacajmy czas niedzielny dobrą  lekturą umacniającą naszą wiarę.
7. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą Eucharystię, przekazane ofiary na kwiaty do kościoła. Państwu młodym za udekorowanie kościoła. Kolejka sprzątania w tym tygodniu wstrzymana ze względu na prace remontowe w naszej świątyni.
8 . Bóg zapłać za piękne kwiaty ogrodowe upiększające figurę
Matki Bożej Fatimskiej.