16 Niedziela zwykła.

19.07.2020 rok

1. Zapraszamy na nowennę w środę po wieczornej Mszy św., a w piątek po wieczornej Mszy św. na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

1. W tym tygodniu będziemy wspominać:

- w poniedziałek: św. Czesława prezbitera

- we wtorek: św. Wawrzyńca, prezbitera i doktora Kościoła i św. Apolinarego, biskupa i męczennika

- we środę: święto św. Marii Magdaleny

- w czwartek: święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

- w piątek: św. Kingi, dziewicy, patronki diecezji

- w sobotę: święto św. Jakuba, Apostoła

- w niedzielę: św. Joachima i Anny, rodziców N.M. Panny

1. W piątek po rannej i wieczornej Mszy św. litania do św. Kingi i błogosławieństwo relikwiami. Zapraszamy.

1. Za tydzień 4 niedziela miesiąca - składka inwestycyjna (zbieramy na nową posadzkę do kościoła). Prosimy o ofiarność od wszystkich Rodzin.

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus, a w niedzielę (26 lipca o 8.30) o poprowadzenie różańca proszona jest Róża św. o. Pio p. Marii Nędza z Zagród.

1. Dla dzieci są nowe numery „Promyczka” i „Małego Promyczka” (5 zł.)

1. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie bezpośrednio po porannej i wieczornej Mszy św. Nieczynna w niedziele i święta oraz w soboty po południu.

1. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielną Eucharystię, ofiary złożone na kwiaty oraz ofiarowane kwiaty ogrodowe. Prosimy kolejnych Parafian o posprzątanie kościoła w sobotę od 9.00 z Końca Ocieki.

1. Intencje Mszy św.

Nagłówek 2

Maecenas ullamcorper sed nisl auctor ullamcorper. Morbi eu consequat velit. Aenean maximus urna eu diam pellentesque, non venenatis erat ultricies. Duis et tempor libero. Cras et viverra eros, a euismod enim. Aenean vitae ex id ligula mollis cursus. Maecenas condimentum ante et dapibus semper. Ut erat mauris, placerat ac mattis id, cursus nec purus. Aliquam luctus metus sit amet magna malesuada, non luctus magna lacinia. Aenean magna mi, aliquet quis suscipit vitae, vulputate eget sapien. Aliquam tristique lacus nibh, et dapibus metus convallis sed. Nulla facilisi. Phasellus iaculis nulla eget nulla blandit fermentum. Aliquam pretium mattis fringilla. Donec sed tincidunt lacus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Donec sagittis risus sit amet orci ultricies, sed vehicula nibh faucibus. Nam eu nisi quis tortor faucibus gravida. Donec porttitor odio a lacus tristique, nec dapibus mi tincidunt. Nullam fermentum turpis vel nisi sagittis ultricies. Donec maximus est orci, et bibendum arcu facilisis sed. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Nunc viverra suscipit dui, at efficitur ligula faucibus commodo.

18 lipca 2020

Ogłoszenia parafialne.