24 sierpnia 2024

XXI Niedziela Zwykła

25.08.2024 rok

1. Witamy bardzo serdecznie w naszej wspólnocie s. Arkadię Denuszek, która będzie pełnić obowiązki zakrystianki i opiekunki DSM. Życzymy Siostrze wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej Ocieckiej i życzliwości ludzi.

1. Jutro przypada uroczystość Matki Bożej Czestochowskiej. Msze św. o 6.30, Blizna 8.00, 18.00. Zapraszamy czcicieli Matki Bożej i osoby noszące szkaplerz.

1. Ponadto w liturgii kościoła wspominać będziemy:

- we wtorek św. Moniki

- w środę: św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

- w czwartek: męczeństwo św. Jana Chrzciciela

1. W następną niedzielę (1 września) przypadnie rocznica wybuchu II wojny światowej. W modlitwach pamiętajmy o obrońcach naszej Ojczyzny oraz ofiarach wojny.

1. Zapraszamy w środę na nowennę (godz. 18.00), w piątek na adorację (godz. 17.00-18.00), a w sobotę wieczorem na niedzielną Mszę św. (godz. 18.00).

1. Bóg zapłać za poprowadzenie różańca Róży św. Rity. O poprowadzenie różańca za tydzień proszona jest Róża św. s. Faustyny Kowalskiej p. Agaty Borowiec z Woli Ocieckiej. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowy po prymarii.

1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę inwestycyjną.

1. Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich z Ocieki we wtorek 27 sierpnia o 19.00 w remizie OSP. Tematem będzie przygotowanie do święta „zimnioka i brozioka” (7/8 września).

1. Plan Wielkiego Odpustu w Zawadzie jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.

1. Bóg zapłać p. Lucjanowi Furmanek za kolejny raz wykoszenie trawy wokół kościoła.

1. Bóg zapłać za piękne kwiaty ogrodowe. Kolejka do sprzątania kościoła, ze względu ma remonty, jeszcze zawieszona.

1. Na stoliku obok Gościa Niedzielnego jest wrześniowy nr „Małego Gościa Niedzielnego”.

1. Intencje Mszy św.